Galanta:
0907 729 855

Nové Zámky:
0905 820 528

Michalovce:
0918 509 204

Severské drevo

O nás

Profil spoločnosti

 

SLOV - DV spol. s r.o. je najväčší špecializovaný importér reziva z európskeho severu Ruska, Uralu a Sibíri na Slovensku. Zaoberá sa distribúciou vlastnej produkcie pre potreby slovenského zákazníka. Za týmto účelom boli uzatvorené príslušné dohody priamo s drevospracujúcimi podnikmi v Archangeľskej oblasti Ruska. Rezivo sa dováža priamo na Slovensko kamiónovou automobilovou dopravou. Vzhľadom na široký sortiment dokážeme v plnej miere uspokojovať potreby slovenských odberateľov.

Kapacita centrálneho skladu v Galante umožňuje každoročne prijímať, uchovávať a predávať vyše 3 000 m2 reziva. Distribuujeme rezivo najvyššej kvality, ktorú dobre poznajú zákazníci v Anglicku, Nemecku, Francúzsku, Holandsku, Egypte a mnohých ďalších štátoch.

Spoločnosť SLOV – DV, s.r.o., je od roku 2002 registrovaná na Ministerstve výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.

 SLOV-DV,spol s.r.o. je od 31.12.2013 oficiálny distribútor TechnoNIKOL /asfaltové šindle/ pre Slovenskú republiku.

NOVINKA!!! KARTÁČOVANIE DREVA!!!

Zakúpením úplne nového kartáčovacieho stroja Rakúskej značky FELDER Vám od pondelka 17.06.2019 ponúkame kartáčovanie dreva či už u nás zakúpeného, alebo vlastného. Kartáčovanie v menšom množstve Vám náš profesioálny team pripraví na počkanie. Ak máte záujem o luxusnú terasu, alebo obklad do interiéru či exteriéru, ste na správnom mieste! Pri väčších množstvách istá zľava!

 

                                                         

                                                                        Kartáčovaná termoborovica UTS profil 19x117mm