Galanta:
0907 729 855

Nové Zámky:
0905 820 528

Michalovce:
0918 509 204

Severské drevo

O nás

Profil spoločnosti

 

SLOV - DV spol. s r.o. je najväčší špecializovaný importér reziva z európskeho severu Ruska, Uralu a Sibíri na Slovensku. Zaoberá sa distribúciou vlastnej produkcie pre potreby slovenského zákazníka. Za týmto účelom boli uzatvorené príslušné dohody priamo s drevospracujúcimi podnikmi v Archangeľskej oblasti Ruska. Rezivo sa dováža priamo na Slovensko kamiónovou automobilovou dopravou. Vzhľadom na široký sortiment dokážeme v plnej miere uspokojovať potreby slovenských odberateľov.

Kapacita centrálneho skladu v Galante umožňuje každoročne prijímať, uchovávať a predávať vyše 3 000 m2 reziva. Distribuujeme rezivo najvyššej kvality, ktorú dobre poznajú zákazníci v Anglicku, Nemecku, Francúzsku, Holandsku, Egypte a mnohých ďalších štátoch.

Spoločnosť SLOV – DV, s.r.o., je od roku 2002 registrovaná na Ministerstve výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.

 SLOV-DV,spol s.r.o. je od 31.12.2013 oficiálny distribútor TechnoNIKOL /asfaltové šindle/ pre Slovenskú republiku.

 


NOVINKA!!!KARTÁČOVANIE DREVA!!!

Pomocou kartáčovania (kefovania) sa odstráni mäkký materiál z rastového kruhu stromu. To, čo zostalo na povrchu dosky odkryté, je srdcom dreva.

Výsledkom procesu je drevený povrch s výraznejšou textúrou , ktorá pôsobí luxusným vzhľadom. Vzhľad je mierne opotrebovaný, jemne zvetraný a rustikálny. Kartáčované drevo v podstate napodobňuje vzhľad regenerovaného dreva, čo je nielen novodobý trend, ale tiež skrýva nedokonalosti a škrabance lepšie ako hladké povrchy

Kartáčovanie u Nás je veľmi výhodné z viacerých hľadísk:

  • - nový a veľmi kvalitný kartáčovací stroj z Rakúska značky FELDER
  • - pri menších množstvách Vám náš profesionálny team vykartáčuje drevo na počkanie
  • - aj pri väčších množstvách sme schopný Vám vaše drevo pripraviť do 3 dní.
  • - a to všetko za nízke ceny od 4 eur bez dph za m2.
  • - vykartáčujeme aj tovar ktorý nebol u nás zakúpený

 

 

                                                         

                                                                                      http://www.kartacovanie.sk/sluzby/